Kosmetika Bioderma

Kosmetika Bioderma představuje ucelený systém péče jak o zdravou pokožku, tak o pokožku s nějakým typem zdravotního problému.


Pro suchou a atopickou pokožku je určena řada Bioderma Atoderm. Zahrnuje i péči o pokožku obličeje – Atoderm Nutritive – jemný krém, který i citlivou pokožku vyživí a zregeneruje. Bioderma pro chladné období přichystala balíček "Zimní královna" – zimní péče pro citlivou pleť ( Bioderma Atoderm Nutritive – péče o obličej, Bioderma Atoderm tyčinka na rty + zdarma Bioderma Atoderm krém na ruce ).

Pro očistu těla , ale i obličeje je vhodný Bioderma Atoderm sprchový gel – nyní i v balení 1litr za cenu 500 ml – nebo pro velmi suchou pokožku Bioderma Atoderm Moussant – opět i v balení 1 litr za cenu 500 ml.

Pro péči o pokožku těla po koupeli se hodí Bioderma Atoderm krém – nyní balení 500ml v akci 1+1.

V případě, že kosmetiku Bioderma používáte pravidelně, můžete si v naší lékárně vyzvednout kartu zákazníka a pokud si v období jednoho roku platnosti karty zakoupíte šest produktů Bioderma, je možné získat jeden produkt přímo od distributora této kosmetiky LABORATOIRE BIODERMA CZECH REPUBLIC, s.r.o. zdarma.

SUKL | Akční nabídky

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich